architektem

Architektem své značky

Za kvalitu se ručí jménem – a také značkou. A značka, to není zdaleka jen logo. Je to obraz vás samých, vaší firmy a její kultury. Nejen proto je nezbytné cílevědomě pracovat na budování vlastní značky, naplňovat ji myšlenkami a stavět její obraz. Napadlo vás někdy zamyslet se nad hodnotou značky, tonalitou komunikace a strategickým rozvojem vlastního brandu? Budování značky je běh na dlouhou trať, ale také závod, v jehož cíli je silný, sebevědomý a čitelný brand. Vezmeme vás na fascinující cestu doslova od prázdného papíru přes první skicy až po plný blok. Nebojte se vyběhnout.

Efektivní správa a komunikace na sociálních sítích

Začali jste spravovat profily na sociálních sítích nebo už je nějaký čas spravujete, ale nejste si ještě vším jistí? Přemýšlíte, jak nastavit komunikační strategii, jak psát poutavé texty, jak pracovat s vizuály? Co umístit na Facebook, co na Instagram a má smysl zakládat i profily na dalších sítích? Dáme vám odpovědi na všechny tyto otázky a naučime vás vytěžit z komunikace na sociálních sítích maximum. Navíc se zorientujete v základech práce s placenou propagací a získáte řadu poznatků o tom, jak komunikaci v tomto dynamickém prostředí dlouhodobě a efektivně rozvíjet. Kurz založený na mnohaletých vlastních praktických zkušenostech a poznatcích z oblasti marketingu a komunikace v prostředí sociálních sítí.

socialni_site
komunikace

Síla strategické komunikace

„Nejdůležitější věcí v komunikaci je slyšet, co nebylo řečeno nahlas.“ Zakladatel moderního managementu Peter Drucker se mýlil jen málokdy, a také tento jeho citát je podle nás víc než výstižný. Byla by chyba pokládat komunikaci za pouhé mluvení. Komunikace je nejen nástrojem dorozumění a výměny informací. Komunikace je především umění a také proces s jasnými pravidly. O té strategické to platí dvojnásob. Poznejte nejčastější a nejúčinnější taktiky, nástroje a prostředky strategické komunikace. Osvojte si základní diplomatické dovednosti a oceňte komunikaci jako nástroj pro účinné odvracení krizí či jejich úspěšné zvládání.