Zajistili jsme návrh grafické identity, ve které se snoubí respekt k přírodě, vášeň k lezení i úcta k lidem, který o jedinečný areál Adršpašských skal pečují.

Logo-s-grafikou

Genius Ádru

Vážíme si tradice a rádi pracujeme na značkách, které nesou odkaz. Spolupráce s Adršpašskými skalami posunula v tomto směru naši zálibu na nový úplně nový level. Historie „Ádru“, jak se skalnímu městu mezi místními přezdívá, se totiž podle odhadů počítá na cca 89 milionů let.

Tesat do kamene

Naším úkolem bylo vytvořit logotyp, design manuál a tonalitu komunikace místa, které oslovuje hned několik různých cílových skupin. Aktivní turisty, rodiny s dětmi, nadšence do lezení a outdooru obecně i lovce unikátních výhledů a pohledů, ze kterých čiší jedinečná energie. Ádr je zkrátka magnet, který táhne zdálky stejně jako zblízka. 

vizitky
PVZ_1293_x

Svěží křivky

A tak se zrodilo logo, které se opírá o dominantní prvky místa a historii skal. Vybraný odstín žlutozelené barvy je pro Ádr typický. Charakterizuje nápadnou, až skoro fosforeskující prášenku žlutou - jeden z 192 druhů lišejníků, které zdobí tamní skalní věže. Vizuály jsme navrhli tak, aby vedle silných fotografií pracovaly s útvary, jejichž organické křivky podtrhují naturální charakter lokality. Tonalita komunikace rovněž reflektuje místo - je svěží, vzdušná, otevřená a mezi ostatními vyčnívá. Stejně jako skály samotné.

Poster
Adršpach_lahev