skok_logo-spaced

SKOK do života

Královéhradeckou neziskovku, která se stará o dospělé klienty s mentálním postižením, jsme začali podporovat hned v roce 2012, kdy naše společnost vznikla. A od té doby jsme spolu. Vážíme si jejich tahu na branku, cílevědomosti, samostatnosti a odvahy.

dsvj_logo-spaced

Domov sv. Josefa

Středisko péče Oblastní charity Červený Kostelec provozuje domov pro osoby trpící roztroušenou sklerózou v Žirči nedaleko Dvora Králové nad Labem.Obdivujeme ochotu provázet klienty po krátký či dlouhý úsek jejich života, vždy ale doslova se srdcem na dlani.

aufori_logo-spaced

Aufori

Ópéeska Aufori byla založena v Hradci Králové, ale funguje na celém území Královéhradeckého kraje. Pomáhá rodinám ohroženým chudobou a podporuje děti z těchto rodin ve školní docházce a přípravě na výku. Fandíme jejich přesvědčení a nadšení do práce.

nnn_logo-spaced

Nebuď na nule

Zapsaný spolek Nebuď na nule otevírá dosud nepříliš frekventované téma sexuality lidí s mentálním postižením. Vzdělává v této oblasti sociální pracovníky a přispívá k bourání stereotypů spojených s tímto tématem. Držíme palce jejich snažení a vytrvalosti.